Motrio Servis Bayiliği


2018 yılı Motrio markamızın 20. kuruluş yıl dönümü olup, artan ürün çeşidi ile sektör içerisindeki büyümesine devam etmektedir.

MOTRIO 20 YAŞINDA!

1998'de, Renault Fransa'daki 5 yaşın üzerindeki Renault araçlar ve 3 yaşın üzerindeki Dacia ve diğer araçlar için kapsamlı bir yedek parça ürün gamı olan Motrio'nun lansmanını yapmıştır. Beş yıldır ise Motrio aynı zamanda 3 farklı kıtada 1.500 tamirhaneden oluşan bir onarım ağına da sahiptir. Yıllar içerisinde, marka uluslararası alanda büyümüş ve 2018 yılında dünyanın dört bir yanında 40 farklı ülkeye ürünlerini pazarlamaya başlamıştır. Markanın satışlarının yaklaşık yarısı Fransa dışında gerçekleşmektedir.

Ürün gamında ülkeden ülkeye değişmekle beraber şu anda genel amaçlı ürünlerden (motor yağı, silecekler, aküler vb.) teknik ürünlere (emniyet kemerleri, amortisörler, radyatörler, debriyajlar, vb.) varıncaya kadar 57 farklı ürün ailesine ait 7.000 ürün bulunmaktadır. Bu ürün havuzu 24 farklı imalata ait olup, neredeyse 300 modeli kapsamaktadır.

Motrio, Orijinal Parçalara alternatif olarak sunulan çok markalı yedek parça ürün grubudur. Ve Motrio ayı zamanda kapsamlı bir bakım ve onarım hizmeti sunan bağımsız bir tamirciler ağıdır.

Özel Servis hakkında ve müracaat için iletişime geçebilirsiniz: motrio@renault.com.tr

4 yaş ve üstü Renault ve Dacia müşteri portföyüne sahip bağımsız atölyeler/servisler ile Motrio Servis yapısında yer almayı tercih edecek Renault Yetkili Satıcılarımızın oluşturacakları karşılıklı iş birlikleri vasıtasıyla, eski sahibi müşterilerimize ulaşılması bu oluşumdaki ana hedeflerimizden birisidir.

Motrio Servis aday noktaları için, hitap ettikleri müşteri içerisinde sadece Renault/Dacia marka olması bir zorunluluk değil, Renault ve Dacia ile beraber diğer marka araçlara da servis verebilen özel servisler müracaat edebilirler.

Motrio servis yapısı içerisinde, marka yatırım standartları, ticari koşulları ve diğer tüm detaylar hakkında bilgi edinmek için iletişim bilgilerimiz:

0850 755 32 32
motrio@renault.com.tr

Servis Ağımıza Katılın

Motrio bayiliği için aşağıdaki formu doldurup kayıt oluşturunuz.


Geçerli isim giriniz.
Geçerli soyisim giriniz.
Telefon alanını boş bırakmayınız.
Geçerli bir email adresi giriniz.
Firma bilgilerinizi giriniz.