Motrio Nedir?

Orjinal yedek parçaya alternatif olarak sunulan Motrio, Renault'nun ekonomik ve tescilli yedek parça markasıdır. 2 yıl Renault garantisine sahip Motrio yedek parçaları, 4 yaş üzeri Renault araçlarının bakım ve onarım ihtiyacını tam olarak karşılar.

Hizmet
Motrio yedek parçalarının lojistiği Renault güvencesi altındadır. Renault p@rts sipariş sistemi üzerinden hızlı erişim, teknik dökümantasyon, avantajlı ve kolay alışveriş imkanı sunulmaktadır.
Teknoloji
Motrio yedek parçalarının güvenlik ve kalitesi, Renault teknik şartnameleri ile temin edilmektedir. Renault standartlarında üretilen Motrio yedek parçaları, uyumlu diğer markalara göre daha kolay montaj imkanı, yüksek güvenlik ve fonksiyonellik sunar.
Garanti
Motrio yedek parçaları 2 yıl Renault garantisi altında olup, gelen tüm talepler müşteri memnuniyetini ön planda tutan hızlı Renault garanti prosedürü ile güvence altına alınmıştır.
Pazarlama
Renault destekli özel iletişim ve promosyon malzemeleri ile marka bilinirliğine katkı sağlanır.
Ticari
Renault MAİS Yedek Parça Ticari Danışmanları'nın kesintisiz satış desteğiyle, tüm yıl süren ticari faaliyetler müşterinin daha yüksek kaliteye, daha ekonomik şartlarla ulaşılması sağlanır.
Ürün Gamı
24 model ve 21 ürüne özel üretilen parçalar içinde mekanik, bakım ve üniversal grubuna ait ürünler bulunmaktadır.

UNUTMAYIN, RENAULT'NUZA EN İYİ BİZ BAKARIZ.